כיצד זה עובד?

רוצים לקדם את האתר שלכם עם צבא של מקדמי אתרים ובלי שייתעיפו ותמיד יקדמו בלי הפסקה והכי מצחיק בסכום שניתן לעמוד בו? החלום של כל מקדמי האתרים בישרל זה להכניס תעבורה איכותית לאתרכם בכדי לגרום למנועי החיפוש לחשוב שאתרכם פופלארי ואיכותי.

בוט טראפיק מאפשרת לכם את זה

צבא של רובוטים עומד לשירותך וומתין רק לפקודות ממך! כניסות בלי הרף שיטוטים באתר זמני שהייה שונים טיול בעמודים מגוונים. חיזוק עמודי האתר, חיזוק שם המתוג ועוד.
קמפיין Referrals

ניתן לבצע לבד את תפעול התוכנה וניתן להשתמש בצוות המומחים שלנו. כאשר תרצו לבצע את תהליך הקידום אתרים לבד. נדרש מכם לחפש קישורים מאתרי סמכות להטמיע אותם בתוך המערכת. לייצר קמפיין פרסומי הכולל כמות כניסות. ולבחור את דף הכניסה הראשי. רצוי מאוד לייצר כניסות בצורה טבעית ועם מגמה מסוימת.

במידה ותרצו לחזק מילות מפתח מסויומת רצוי מאוד שהקשורים שמפנים יהיו בעלי הקשר למילת המפתח או לצירוף המילים, ושהקישור יגיע ממקום שמדובר על כך ושיפנה לעמוד באתרכם שמדבר על צריוף של המילים.

קמפיין SOCIAL

לייצר תעבורה מקישורים ברשת אך עם זאת לא לשכוח לייצר קמפיין חברתי שניב כניסות מפייסבוק, לינקדין, טוויטר ועוד. היום יש חשיבות רבה לכניסות מפוסטים ברשתות החברתיות. תעתיקו את הקישורים של הפוסטים שלכם ותכניסו אותם לתוכנה ולאחר מכן תגדירו את כמות הכניסות ואתר התאריכים שתהיו מעוניינים להריץ את הכניסות.

קמפיין Keywords

קמפיין מילות מפתח: ניתן לייצר כניסות טבעיות דרך גוגל, בינג, יאהו וכל מנוע חיפוש שקיים בתוך המערכת. זהו קמפיין אורגני שמניב לכם כניסות לפי מילות המפתח. רצוי מאוד להכניס את שם המותג בכדי להראות למנועי החיפוש שתם פופלארים.